מוכנים? צרו קשר ונחזור אליכם עם כל הפרטים:

בואו ללמוד בדרך הבטוחה והמוסמכת ביותר את רזי המסחר בשוק ההון, ללא צורך בידע מקדים, ללא צורך ברקע או בניסיון. כל עוד יש לכם יכולת למידה, מחוייבות ליישם ומוטיבציה להתמדה - הדרך שלכם להצלחה סלולה מראש!

שוק ההון 100% תכל'ס!

קורס מיוחד במינו אשר כבר במהלכו תטעמו את טעמם המתוק של הרווחים. הקורס בנוי בשיטת למידה ייחודית ובלעדית – פרי פיתוח ושכלול של 20 שנה – אשר תוביל אתכם שלב אחד שלב, מהידע הבסיסי עד לשליטה מלאה בתחום, ותעניק לכם את השיטות והכלים הטובים בעולם – ליצירת רווחים שוטפים והשקעות מוצלחות לאורך זמן.

מהצעד הראשון עד המיליון הראשון

קורס שוק ההון של מכללת אפיק - מתקיים ברציפות מעל 20 שנה וגאה באלפי בוגרים העוסקים לפרנסתם במסחר בשוק ההון; חלקם כשכירים וכמנהלי תיקים בחברות, חלקם כסוחרים עצמאיים העוסקים בתחום כהכנסה נוספת, וחלקם אף הגדילו לעשות והפכו את הידע למרכז חייהם הכלכליים וצברו עושר רב בזכות התמדה ועקביות ארוכת שנים.

קורס שוק ההון של מכללת אפיק - מצטיין בפשטותו, בנגישותו וביכולת המדהימה של הצוות המסור לארוז את החומר המתקדם ביותר בצורה פרקטית ונוחה ליישום; מעט מאוד תיאוריה, הרבה מאוד פרקטיקה, לצד מחויבות בלתי מוגבלת להצלחתו האישית של כל משתתף ביישום המידע ומינופו לרווחים כספיים יציבים.

למי מיועד הקורס?

יש אנשים שמטבעם יודעים לאתר ולנצל הזדמנויות, כאלו שיודעים לקחת סכום כסף ובמהרה להכפיל אותו ולייצר רווחים גבוהים. יש אנשים שיודעים שלא צריך לעבוד קשה סביב השעון על מנת להרוויח הרבה כסף אלא כל מה שצריך לדעת הוא איך להשקיע נכון את מה שיש להם. הקורס הזה בדיוק בשבילם.

למתעניינים בשוק ההון

לאנשים ששוק ההון הוא המקום הטבעי שלהם; אוהבי מספרים, טובים בנתונים, כלכלה ופיננסים, המעוניינים במשנה סדורה ושיטה מוסמכת עליה יבססו את השקעותיהם.

למחפשי הכנסה פאסיבית

קרייריסטים או נושאי משרה המעוניינים ליצור הכנסה צדדית איתנה, שלא תדרוש מהם זמן רב ותלך ותגדל ללא צורך בהקדשת שעות עבודה יקרות לטיפוחה.

לבעלי חסכונות והון פנוי

כספכם מעלה אבק בפק"מ עם ריבית אפסית? כל יום הוא הפסד. גלו את הדרך הפשוטה והקלה ביותר להוציא מהקרן ריבית פנטסטית מדי חודש בחודשו.

...

לצעירים

ככל שתתחילו מוקדם יותר – כך תספיקו לצבור הון רב יותר בחייכם לעתיד. אין זמן טוב יותר ללמוד שוק ההון, מאשר בגיל צעיר, כאשר כל החיים עוד לפניך.

פריסה ארצית
...
...
חיפה (2 סניפים)
  • ההסתדרות 46, חיפה
  • ההסתדרות 49 בית דירין קומה 3
...
כפר סבא
  • זאב גלר 4
...
תל אביב
  • חומה ומגדל 29
...
רחובות
  • אלי הורוביץ 19 קומה 2 (בית גל), פארק הורוביץ רחובות

למה דווקא מכללת 'אפיק'?

כל הסיבות הנכונות ללמוד על שוק ההון במכללת "אפיק"

כל הכלים להצלחה - בהטבה מיוחדת ללא עלות נוספת!

חבילת הטבות מיוחדות בשווי אלפי שקלים לנרשמים בהרשמה המוקדמת:

חודש מתנה אפשרות לביצוע עסקאות על חשבון וירטואלי כולל שירות עדכונים
גישה ללא הגבלה למערכות מסחר
רשיון מלא לתוכנת ניתוח גרפים
חצי שנה גישה מלאה לחדר תרגול
אחריות לכל החיים

מרגישים שזקוקים לחיזוק וחזרה על החומר

קבלו "אחריות לכל החיים"- אפשרות לחזרה על כל הקורס או חלק ממנו בכל שלב ללא תוספת תשלום.

הפרטים הטכניים: היקף ותכני הקורס

שוק קורס ההון של מכללת "אפיק" מציע את הידע המקיף ביותר בענף המקיף לימודים מתחומי ההשקעות והבורסה,
והכל בזמנים נוחים במקביל לעבודה במשרה מלאה.

אודות מכללת "אפיק"

מכללת אפיק הנה המכללה מובילה בארץ ללימודי שמאות מקרקעין, שוק ההון, לימודי יזמות ונדל"ן, משכנתאות ויזמות עסקית ולה מעל 20,000 סטודנטים ולקוחות מרוצים. מכללת אפיק הוקמה בשנת 2008 ע"י אלי קאופמן, סוחר ותיק ומנוסה בשווקים הפיננסים, כותב טורים באתרים מובילים ונחשב ל"עילוי" בתחומו שיטות הלימוד של מכללת אפיק ייחודיות, מוכחות ובלעדיות. הלימודים מתקיימים בפריסה ארצית:
רחובות (ראשי), תל אביב, חיפה, ירושלים וכפר סבא.

מוכנים? צרו קשר וקבלו את כל הפרטים