מרכז הנדל"ן של ישראל גאה להציג:
מרכז הנדל"ן של ישראל גאה להציג:
קורס פינוי בינוי 360°

פינוי בינוי נחשב לפרויקט המורכב ביותר בנדל"ן הישראלי, אולם מאחורי הדלת הכבדה ביותר מסתתרת ההזדמנות הגדולה ביותר; הפינוי-בינוי הולך ומבסס את מעמדו כמודל היציב והאולטימטיבי בשוק הדיור, והשחקנים המיומנים שישכילו לפצח את השיטה ולהתמודד עם האתגרים, ייהנו משוק דל מתחרים ומרווחים חסרי תקדים.

קורס פינוי בינוי היחיד מסוגו בארץ - ליזמים ואנשי מקצוע בכירים בנדל"ן

קורס מושקע, מקצועי ומתקדם, המועבר על ידי קברניטי הענף אשר חוו על בשרם את המורכבות של הוצאת פרויקט פינוי בינוי לפועל. הקורס פרקטי ומעשי מאוד, בו יפורקו לגורמים כל הסוגיות, ההיבטים, ההזדמנויות והאתגרים שבדרך, ותוצג בפניכם משנה סדורה כיצד לגשת לפרויקט בתבונה, לנהל ולהוביל אותו ללא תבוסה עד להצלחה הגדולה.

היקף הלימודים
12 מפגשים בני 4 שעות
מיקום
מכללת מיטב, ראול ולנברג 24, תל אביב

למי נועד הקורס?

הקורס נולד ליזמים ואנשי מקצוע בכירים בענף, המעוניינים להוביל את תחום הפינוי בינוי בחברתם.

יזמי נדל"ן
המעוניינים להזניק את היכולות שלהם קדימה, ולהוביל עסקאות גדולות ומורכבות יותר.
עורכי דין מקרקעין
המומחים בהיבטים המשפטיים, ומעוניינים למנף את הידע ולהתקדם בענף כיזמי נדל"ן.
שמאים, מהנדסים, אדריכלים
המומחים בהיבטי התמחור והשמאות, ומעוניינים להוביל פרויקטים יזמיים משל עצמם.
קבלני בנייה
המומחים בהעלאת תכניות מהנייר אל השטח, ומעוניינים להשלים את הידע המקיף לצורך יזמות עצמאית.

הקורס יתמקד בנושאים הבאים

מבוא לפינוי בינוי

הבנת היסוד והדנ"א של תוכנית פינוי בינוי, ההבדלים המהותיים בינה לבין תחומי נדל"ן אחרים - והבסיס לכל ההשלכות וההזדמנויות הנגזרות מהבדלים אלה.

קרא עוד
מודלים בפינוי בינוי

סקירה רחבה של מודלים שונים בפינוי בינוי, והדרך לבניית המודל המוצלח ביותר בהתאם למאפייניו של כל פרוייקט: מקסום מכפיל הדירות (היחס בין דירות מפונות לדירות חדשות), מול ערך מרכיב הקרקע ועוד.

קרא עוד
תקשורת ומו"מ עם דיירים

תקשורת נכונה ומשכנעת מול דיירים; עקרונות החוזה; התמודדות עם התנגדויות וטיפול אפקטיבי בסרבנות; שיתוף פעולה מוצלח מהפגישה הראשונה ועד להחתמה מלאה של דיירי המתחם.

קרא עוד
חוק ומשפט

להיכרות מעמיקה עם החבויות המשפטיות המוטלות על היזם בפינוי בינוי. ליווי משפטי שוטף של הפרויקט, היבטים משפטיים הקשורים להתקשרויות בין היזם לדיירים, ליועצים, לקבלנים ולנותני שירות אחרים.

קרא עוד
תכנון ובניה

פרוייקט פינוי בינוי מורכב מסעיפים רבים ופספוס קל של אחד מהם עלול להוריד לטמיון פרוייקט שלם. בקורס יילמדו הדרכים לתכנון אופטימאלי של הפרוייקט - כלכלית, מקצועית וביצועית; ממה להיזהר ומה יש לקחת בחשבון בטרם היציאה לדרך.

קרא עוד
ניתוח שמאי

השמאות בפרוייקט פינוי בינוי הינה פונקציה בעלת אתגר ואחריות רבה, כלפי שני הצדדים: הדיירים והיזמים. הקורס יעסוק בהשפעתו של השמאי על כל שלבי הפרויקט, מבדיקת הכדאיות ועד קביעת סכום התביעה במקרה של דייר סרבן ועוד.

קרא עוד
ניתוח והיערכות כלכלית

ניתוח כלכלי של הפרויקט מזוית היזם והקבלן. בניית דו"ח אפס וזיהוי נקודות החוזק והתורפה הכלכליות של הפרויקט, את הדרכים למנוע בעיות והפתעות תזרימיות, ובעיקר – את הכלים לפתירתן במהירות כאשר הן מתרחשות.

קרא עוד
היבט המיסוי

תכנון מס נכון ומדויק, מתוך הבנה ולקיחה בחשבון של כל היבטי המיסוי הרלוונטיים לפרויקט פינוי בינוי; מיסוי דייר ומיסוי יזם, סוגיות מיסוי שבח, היטלי השבחה ומיסים עקיפים.

קרא עוד
ליווי מימוני

הליווי והגיבוי הבנקאי הוא חלק בלתי נפרד מעסקת נדל"ן, קל וחומר בפרוייקט בו הערבות הבנקאית הינה משענת האמון של הדיירים בתהליך. בניית הדרך המנצחת להשגת מימון מקסימלי לפרוייקט.

קרא עוד
רשויות ובירוקרטיה

פרויקט פינוי בינוי חוצה צמתים חוקתיים רבים, בקורס יושם משקל רב על המעורבות הרגולטורית, דרך ועדות מחוזיות ומקומית, ייסקרו תהליכים מורכבים בפינוי בינוי, ויינתנו כלים להתמודדות עם ביורוקרטיה לצד קיצורי דרך מוכחים מול הגורמים הרלוונטיים.

קרא עוד
שיווק פרוייקטים

גולת הכותרת של הפעילות, השלב בו קוצרים את פירות ההשקעה הרבה. הקורס יעניק לכם אסטרטגיות מנצחות לשיווק יעיל ומהיר של הדירות החדשות לרוכשים חדשים ומאושרים.

קרא עוד
ניתוחי מקרי בוחן בשטח

דוגמא אחת שווה אלף מילים. סיור בשטח והצגת אחורי הקלעים של פרויקטים אמיתיים, שהתנהלו על פי המתודולוגיה שנלמדה בקורס. משלב הבדיקות הראשוניות, דרך כל אתגרי הביצוע, ועד לאכלוס מחדש.

קרא עוד
ממליצים על הקורס

המנהלים האקדמיים

מר ישראל גל ראש עריית קריית אונו

מר ישראל גל ראש עריית קריית אונו

עו”ד יוני כהן שותף משרד מאיר מזרחי

עו”ד יוני כהן שותף משרד מאיר מזרחי

המרצים

עו"ד יעקב אטרקצי בעלים ומנכ"ל אאורה ישראל

שרון אריה סמנכ"ל הנדסה- אאורה ישראל

מר רונן גינצבורג מנכ"ל דניה סיבוס

עו"ד עופר טויסטר משרד עו"ד עופר טויסטר

יוסי בר דוד מנכ"ל אלמוג פינוי בינוי

עו”ד מאיר מזרחי בעלים משרד מאיר מזרחי

עו”ד מאיר מזרחי בעלים משרד מאיר מזרחי

מר ישראל גל ראש עריית קריית אונו

מר ישראל גל ראש עריית קריית אונו

עו”ד יוני כהן שותף משרד מאיר מזרחי

עו”ד יוני כהן שותף משרד מאיר מזרחי

ארז כהן לשעבר יו"ר איגוד השמאים

ארז כהן לשעבר יו"ר איגוד השמאים

אלו הם החברות שלוקחות חלק בקורס

אודות קורס פינוי בינוי °360

פינוי בינוי נחשב לפרויקט המורכב המסובך ביותר בעולם הנדל"ן המקומי, ועל מנת להיות שחקן בענף יש ללמוד את התחום על בוריו, להצטייד בידע נרחב במישורים רבים: הרגולטורי, הפיננסי, התכנוני והביצועי, ולרכוש קשת רחבה של מיומנויות ויכולות מקצועיות - החל משלב הרעיון, כלה בשלבי הייזום והפיתוח ועד לשלבי הביצוע והאכלוס. תהליכים מורכבים, השזורים זה בזה לאורך התהליך הארוך.

קורס הדגל "פינוי בינוי 360" של מרכז גלובס לנדל"ן מאגד בתוכו את כל המידע והניסיון הנדרש, ומועבר על ידי קברניטי הענף, אשר חוו על בשרם את המורכבות של הוצאת פרויקט שכזה לפועל. במהלכם של המפגשים מרתקים יילמדו המשתתפים - יזמים, בעלי מקצוע וכאלו המתלבטים האם וכיצד להשתלב בתחום - כיצד להתמודד בעולם חדש זה, יינתנו להם כלי העבודה הרלוונטיים בכל תחום ושלב לאורך התהליך, כאלו אשר יכשירו אותם להתמודד עם שוק דיני בו הם נדרשים לספק תשובות בזמן אפס.

הקורס מוגבל לכמות מצומצמת של משתתפים, ומותנה בראיון אישי ומיון במטרה ליצור בסיס משותף של קהל איכותי אשר יתרום למשתתפים ערך מוסף דרך קשרים ושיתופי פעולה עסקיים. לצורך מקסום יעילות הקורס, עבודת הסיכום נעשות בקבוצות הטרוגניות של 5 אנשים, מתחומים שונים. תעודת סיום קורס פינוי בינוי, מטעם מרכז גלובס לנדל"ן תוענק למסיימים.

צור קשר

לקבלת הסילבוס המלא ופרטים נוספים על הקורס:

או חייגו עכשיו 077-9977680